כל מה שרציתם לשאול...

 


תשאירו את זה לי :-). הניסיון הרב שצברתי בעבודה עם ילדים תורם לי להנגיש את הטיפול לילד. גם ילדים שזזים כל הזמן יכולים לקבל טיפול ואני מוצא את הדרך ע"י שימוש במדבקות, כלים שונים, מוקסה או צמחי מרפא לאפשר טיפול נכון לילד.
הטיפול כולל מפגש ראשון של הכרות, בו, לאחר שיחה והכרות אני מסביר לילד ולהורים על הטיפול ועושה טיפול ראשון. אורך מפגש ראשון 40 דקות. המפגשים הבאים קצרים יותר ונמשכים כ20 דקות ובהם אנחנו נפגשים, מדברים על התקדמות הטיפול ועושים טיפולים חוזרים. ההורים והילדים מקבלים "שיעורי בית" הכוללים המלצות תזונה, התנהגות בריאותית וטיפים נוספים. רוב הטיפולים כוללים ליווי של פורמולות צמחים ללקיחה בבית.
פשוט תגידו לו שהולכים לטיפול, אני אסביר. אל תגידו לו כלום על צורת הטיפול כי אתם לא מיומנים בהסבר והכי חשוב: אל תגידו "זה לא יכאב" כי גם ילד בן חצי שנה מבין שכשאומרים זה לא יכאב זה כואב :-) וזה לא הולך לכאוב.
בכל גיל, החל מלידה אם צריך. ההעדפה שלי היא לא לטפל לפני גיל שלושה חודשים מכיוון שהילדים מאוד עדינים אך אם יש צורך זאת הזדמנות מעולה למנוע מחלות שיפריעו בהמשך.
כן, ילדים הם נקיים, הם לא סוחבים על עצמם את כל המעטפות הבריאותיות של מבוגרים לכן צריך מינימום התערבות ומקסימום דיוק. הטיפולים הם קצרים ותוך זמן קצר ניתן לראות את השפעתם.
קשה מאוד לדעת איך כל אחד מגיב לטיפול ולכן צריך להתכוונן ל4 טיפולים שבועיים ואחריהם יהיה ניתן להעריך עוד כמה טיפולים צריך ובאיזו תדירות.
המטרה שלי היא לשלוח את המטופל הביתה בריא כמה שיותר מהר, אני אהיה הראשון לומר לכם שאתם או הילד יכולים להמשיך לדאוג לעצמיכם לבד.
בקצרה, אין לזה תשובה ברורה עדיין, הנושא נחקר ונבדק וישנן מספר תיאוריות על דרך הפעולה של הדיקור, אחת דרך מסולים עיצביים והשפעה על המוח, דרך שניה דרך רקמות חיבור והמסרים שעוברים בניהם. החשוב הוא שזאת שיטה שהוכחה מחקרית כיעילה ובעלת ניסיון קליני של אלפיים שנים ויותר.
קיים מחקר רב בכל סוגי הטיפול המוכיחים את יעילותו על אף שהמנגנונים של הפעולה לא מובנים לחלוטין (כמו הרבה תרופות שנמצאות בשוק, אגב). המחקר ברפואה סינית הולך ומתרחב ולכן התחום הזה הופך מקובל יותר ויותר על ידי המערכת הרפואית.
הטיפול צריך לייצר הטבה בתלונה שבגינה התחיל הטיפול. לפעמים מסלול השיפור כולל תקופות של החמרה או חוסר שינוי אך בכל מקרה שכזה צריך פשוט להיות איתי בקשר ישיר ואני אנחה אתכם.

סרט ופודקאסט עם תשובות לשאלות נפוצות:

 


לא נמצאו פוסטים